English (United Kingdom)Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)

Modele outsourcingu IT

Outsourcing to usługa, która polega na korzystaniu z zasobów zewnętrznych. Każda firma, każde przedsiębiorstwo ma inne wymagania, inne cele, działa nawet w różnych branżach, na co innego chce zwrócić uwagę. Dlatego też stworzyliśmy różne modele współpracy outsourcingu IT dla firm. Opierają się one na innych zasadach rozliczenia gotówkowego za wykonaną pracę.

Oferujemy takie modele outsourcingu IT dla firm, które są odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby naszych Klientów. Bierzemy pod uwagę indywidualne wymagania oraz oczekiwania. Jest to kluczem do sukcesu i satysfakcjonującej współpracy – naszych pracowników z pracownikami firmy, która korzysta z naszych modeli outsourcingu IT.

Wybór modelu współpracy outsourcing IT należy do Klienta. Poniżej można się zapoznać z krótką charakterystyką poszczególnych modeli, tak by wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie, najbardziej korzystny dla siebie scenariusz współpracy.

Typowe modele outsourcingu IT to:

Dla dwóch pierwszych przypadków Klient określa wymagania kompetencyjne osób mających realizować projekt, a LGBS przedstawia kandydatów odpowiadających wyznaczonym kryteriom. Uzgodniony z Klientem zespół jest oddawany do jego dyspozycji i realizuje zlecone przez niego zadania. LGBS odpowiada za zapewnienie dyspozycyjności zespołu, dostarczenie infrastruktury potrzebnej do realizacji prac oraz narzędzi do precyzyjnego raportowania przepracowanego czasu pracy.

Jak więc można zauważyć – każdy Klient może wybrać najbardziej dla niego optymalny model współpracy outsourcingu IT. Body leasing, time&material czy fixed price – bez względu na to, który model outsourcingu IT się wybierze z pewnością przyniesie on oczekiwane efekty.
Zatem – zapraszamy do współpracy!

 
Wordpress SEO Plugin by SEOPressor